E-Spatio

Podobne wpisy


Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco

Doleczanie urazów łokcia – stabilizator

Dodano: 2017-09-22 Przez: admin


 
Urazy spowodowane wypadkami powinny być skontrolowane zawsze przez lekarza. Samo leczenie kontuzji nie jest skomplikowane, jeśli mamy do czynienia z problemami stawowymi, gdyż odpowiednie usztywnienie bolącej, kontuzjowanej części kończyny górnej może już pomóc.
 
Produkty dostępne w sklepach medycznych, szczególnie z zakresu ortopedii są bardzo specyficzne. Pośród nich odnajdziemy stabilizatory tj. stabilizator łokcia, który znakomicie usztywnia stawy wokół niego, powodując szybsza regeneracje uszkodzonych części ręki. Znane marki zajmujące się produkcją i sprzedażą specjalistycznych usztywniaczy na rękę cieszą się uznaniem specjalistów – lekarzy, którzy doceniają możliwość ich wyboru, zamiast proponowania swoim pacjentom tradycyjnego gipsu. W szczególności tym osobom, które trenują na co dzień, lub muszą dalej w jakiś sposób funkcjonować z urazem.
 
Operacje stawu łokciowego
Dostępne produkty medyczne w formie stabilizatorów polecane są w różnych przypadkach. Jednym z nim będzie przede wszystkim możliwość usztywnienia ręki, łokcia po przebytej operacji. Ponieważ stabilizator łokcia jest po części refundowany przez NFZ warto jest się na niego zdecydować, zamiast gipsu. Zwichnięcie, naciągnięcie, bądź też pooperacyjny stan łokcia wymaga odpowiedniego usztywnienia. Stabilizator łokcia jest w stanie zapewnić komfort pacjentowi, wygodę w noszeniu usztywniacza, jak również szybszy powrót do zdrowia, ze względu na zabezpieczenie ręki przed kolejnym urazem.
 
Bogaty wybór ortez
W otoczeniu popularnych stabilizatorów tj. stabilizator łokcia odnajdziemy ortezy, które doskonale radzą sobie z wynikiem urazów i kontuzji górnej kończyny, w obrębie łokcia. Stabilizator łokcia w formie ortezy ortopedycznej  z pewnością jest w stanie przynieś ulgę osobom kontuzjowanym. Łatwe zakładanie i zdejmowanie stabilizatora, jak również możliwość jego prania czy czyszczenia sprawia, że orteza zawsze pozostaje w nienagannej czystości, co przekłada się również na utrzymanie dobrej kondycji skóry pod nią. Co więcej ortezy bardzo często są produkowane z wygodnych, elastycznych, przepuszczających powietrze materiałów, co sprawia, że mniej poci się ręką pod orteza, a utrzymuje stała temperaturę.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Menu